صفحه اول فنزین

مدير انجمن: serious sam

Re: صفحه اول فنزین

پستتوسط TO BE LARA CROFT » سه شنبه مرداد 18, 90 11:01 pm

خب پس الان می تونیم بحث را دو تیکه کنیم
یکی محتوا
یکی جلوه ظاهری

اول محتوا:
خب سینا شما به عنوان مدیر تالار نویسندگی لیست داستان های بچه ها را می تونی جمع کنی؟؟
و البته نویسنده های داستان ها باید برای داستان خودشون عکسی چیزی در در نظر بگیرند تا نشون داده در صفحه. اینجوری کار منظم میشه
یک نمونه از بهترین داستان هم جمع بشه خوبه بقیه اش را به تدریج زمان کامل میکنیم.

یک لیست از محتوای پیشنهادی تهیه کنید تا قرار بدم به طور آزمایش ببینیم چطور در میاد.

در ضمن یک نکته فنی: من زیاد نمی تونم بین این دو تا سیستم ارتباط برقرار کنم چون ریسک پیدا کردن باگ تو سیستم را بالا میبره.

ظاهر:
بابا سینا فرخ و ... شما ها که دیگه هنرمند هستید سلیقه تون را همه قبول دارند رنگ ها را شما انتخاب کنید من می زارم.
این قضیه لود صفحه هم خیلی موثر تو بازدید کننده و رنکینگ صفحات است.
آنان که نمی دانند بهتر از آنانی که نمی دانند و می پرسند نیستند.
نماد کاربر
مدیر TO BE LARA CROFT
مدیر

عکس ها: 28
تاريخ عضويت: پنج شنبه تیر 17, 89 11:26 am
 تشکر کرده: 1009 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 3614 دفعه
آنلاين: 197d 19h 20m 30s

پستتوسط !SiNa » سه شنبه مرداد 18, 90 11:58 pm

لیست داستان های سایت رو میشه کامل کرد چون داستان های زیادی بهش اضافه نشده.یک لیست تقریبا قدیمی داریم.یک زمانی با دهقان و پیشگو داشتیم در مورد این صحبت میکردیم برای کتاب های منتشر شده رنکینگ فنزین درست کنیم که خوب به نتیجه نرسید(ولی خیلی خوب میشد ، خصوصا که اگه اعتبارش هم به مرور زمان میرفت بالا ، مثلا ناشر تو چاپ جدید مینوشت ، سومین کتاب در رنکینگ فنزین و .... که خوب البته خیلی بلندپروازانه بود :دی) اما میشه برای داستان های سایت درست کرد و داستانی که بیشترین امتیاز و رای رو بیاره میمونه تو لیستی که قراره تو صفحه ی اول باشه.انگیزه میره بالا و باعث میشه کیفیت داستان های تالار بره بالا هم به سود نویسنده هاست که تویک محیط تقریبا رقابتی قرار میگیرند و هم با جدیت بیشتری سعی میکنن کیفیت کارهاشون رو ببرن بالا و از طرفی میشه به مجله هم از این راه کمک کرد تا داستان های جدید از نویسنده های جدید و خوب بزاره و اگه خوب بگیره و استقبال زیاد باشه همون رنک میتونه کلی اعتبار باشه برای نویسنده و ....... . فقط اینجاست که لارا وارد عمل میشه :دی خوب لارا نمیشه این 5 ستاره هایی که میزارن برای بعضی جاها مثل imdb یا اون 10 نمره ای که تو آکادمی میتونستی بدی برای داستان ها یا اصلا چرا راه دور بریم برای مطالبی که الان تو سایت آکادمی هست و میتونی ستاره بدی بهش برای داستان های تالار نویسندگی بزاری؟ فقط خواهش میکنم بحث تشکر رو پیش نکشید که به نظرم شکل خوبی برای این منظور نداره ، مهم نمره یا ستاره است.بعد اگه این ستاره ها اومد تا کاربران(چه عضو شده و چه غیر عضو) براش ستاره بدن ،رتبه بندی بشه؟
برای کاورهای داستان های کوتاه به نظرم میشه از دل خود فنزین انجام بشه و به صورت مسابقه ی طراحی باشه که میشه یک نوع تمرین برای طراحان سایت تا بتونن به هر شکلی (مثلا کمیک) تولید محتوای خوب داشته باشند و کلی کار دیگه که فقط با وجود این صفحه با کیفیت خوب و سطح بالا انجام میشه و خیلی بیشتر از یک صفحه ی خشک و خالی انجمن به تولید محتوا و فعالیت های هواداری کمک میکنه.
الان مشکلی نداره از نظر ظاهر زیبا صفحه ی اول و مشکل فقط هدر هست به نظرم و اون چیز هایی که من گفتم حتی اگه یکی دو تا از اون ها اضافه بشه فوق العاده است.
بوق بوق !
---
و فکر میکردم به فردا ، آه
فردا_
حجم سفید لیز.
نماد کاربر
مدیر انجمن !SiNa
مدیر انجمن

عکس ها: 45
تاريخ عضويت: جمعه خرداد 28, 89 6:55 pm
بانک: 544,022.17
بیشترین امتیازات: 1
 تشکر کرده: 4170 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 4345 دفعه
مدال ها: 1
نویسنده (1)
آنلاين: 49d 4h 44m

پستتوسط persia » چهارشنبه مرداد 18, 90 12:44 am

TO BE LARA CROFT نوشته است:خب مشکل ما این است که قدرت هرکاری رو تو دنیای وب داریم اما سلیقه لازمه را نداریم. باشد که ما را یاری کنید {* praying*}

پس زمینه تالار فنزین را اگر منظورتون هست بله میشود با کمی تغییرات عکس های پس زمینه گذاشت. منتها کار انتخاب و پیدا کردن عکس را باید دوستان بپذیرند و مثل قسمت درباره ما نشه که هنوزهیچ کس زحمتش را تقبل نکرده!!

در مورد قسمت بالا ما 3 تا طرح زدیم با سلیقه کم خودمون ببینید چطوره بزارم یا نزارم.
255
256
257
در نهایت اگر رنگ بندی دقیق تری بفرمایید بیشتر میتونم اعمال کنم.

اولی از همه قشنگتره...جلوه قشنگی داره.
شما یادتون نمیاد:
گفتار نیکی بود...
کردار نیکی بود...
پندار نیکی بود...

آرامشی بود!
منم یادم نمیاد! :دی
I Will NEVER Change
نماد کاربر
استاد persia
استاد

تاريخ عضويت: يکشنبه خرداد 15, 89 2:34 am
بانک: 0.00
 تشکر کرده: 2917 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 1409 دفعه
آنلاين: 61d 17h 10m 9s

پستتوسط TO BE LARA CROFT » چهارشنبه مرداد 19, 90 1:25 pm

خب ما تاپیک های داستان بچه ها و نظرات و... با هم قاطی شده کمی
ما دو راه کار داریم اینجا:
1-یک تاپیک خاص خاص خاص خاص داستان یعنی ففط صرف داستان باشه حتی تشکر هم توش نباشه بعد برای اون رنکینگ بزارم.
2-میتونیم برای داستان ها صفحه درست کنیم تو صفحه اول. بعد اونجا براش یک رنکینگ درست میکنم که به صفحه ها امتیاز بدن کاربرها زیر هر صفحه هم یک لینک میزاریم به تاپیکی که داستان توش اومده یا تاپیکی که برای نظرات و انتقادات اون درست شده. اینجوری مدیریتش هم آسان تر هست به نظرم.یعنی هر داستان یک صفحه مخصوص خودش را داشته باشه. به نظرم کار قشنگی میشه.
اینکه این داستان را کی بزاره:
الف)مسئول داستان ها 1 یا 2 نفر داستان ها را بگزارند
ب) خود نویسنده بزاره: که اگر این باشه باید نویسنده ثبت نام کنه و دسترسی بهش داده باشه و مورد اعتماد هم باشه چون داستانش درجا میره بالا.

پس به خاطر همین گزینه الف پیشنهاد میشه.

---------
هدر را عوض کردم با همون عکس اول که به نظر خودم هم قشنگ تر است.
لیست انجمن ها را قرار دادم تو فهرست ها.
نماد کاربر
مدیر TO BE LARA CROFT
مدیر

پستتوسط هادس » چهارشنبه مرداد 19, 90 1:57 pm

عوض اون همه کلمه بالای صفحه بهتر نیست بنویسیم گمانه‌زن.
درسته مردم آشنایی ندارن ولی باید یاد بگیرن دیگه.
نماد کاربر
مدیر انجمن هادس
مدیر انجمن

عکس ها: 8
تاريخ عضويت: سه شنبه خرداد 4, 89 12:15 pm
بیشترین امتیازات: 2
بیشترین امتیازات: 2
 تشکر کرده: 183 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 900 دفعه
آنلاين: 47d 6h 17m 29s

پستتوسط دهقان پير » چهارشنبه مرداد 19, 90 2:14 pm

لارا جان باید بگویم که در سورپرایز کردن من یکی که به شدت موفق شدی! یک سی ثانیه ای با شوق و دلهره مضاعف به صفحه اول نگاه کرد. تا جای چند تا چیز را پیدا کردم. معمولاً برای کوچکترین تغییری کلی بحث و جدل میشد، اما این اقدام انقلابیت را به فال نیک میگیرم.
1) طراحی صفحه اول به نظرم خیلی خوب و حرفه ای شده و حداقل اگر نگوییم بیش از پدرش، هم قد سایت آکادمی شده است.
2) به نظرم زيراتول و فرخ نظرهای خوبی دادند. چند تا ابر لینک توی صفحه اول میخواهیم برای رفتن به صفحه اول فروم ، فروشگاه (که انشالله به زودی راه میافتد) و دریافت PDFها.
3) اگر پایین اسلاید بتوانیم سه تا ستون برای فانتزی، علمی تخیلی و وحشت درست کنیم که روی عنوان هر کدام کلیک کردیم، به تالار مخصوص خودشان برود. (البته برای اینکار کمی توی تالارهای دست ببریم، چون الان تالارها براساس رسانه مشخص شده اند مثلا کتاب، سینما، بازی و ..) در عنوان هر کدام میتوانیم یک عکس مناسب نیز قرار بدهیم. در زیر این سه تا ستون، میتوان مطالب داغ هر ژانر قرار بگیرد. مثلا تاپیکهای مثل معرفی کتاب و فیلم و بازی
4) به نظرم گذاشتن یک عکس روز خیلی بهتر از کلی مطلب میتواند در جذب مخاطب کمک کند و صفحه اول هم معمولاً صفحه ای است که برای جذب مخاطب جدید مورد استفاده قرار میگیرد و اگر نه که برای اعضای هر روزه، زیاد کاربردی نیست. بنابراین عکس روز هم بگذاریم ولی زیاد حجم مطلب را بالا نبریم.
5) گذاشتن داستانکهای کوچک در صفحه اول ایده خوبی است وقتی که بتوانیم حجم قابل قبولی داستانک داشته باشیم. فکر میکنم برای این باید یک مسابقه برگزار کنیم و تعدادی داستانک پیدا کنیم.
6) حضور واقعی تر اعضا، فرضاً با عکس واقعی در صفحه اول، سایتها را مستندتر میکند. به شرطی که اعضا با این مسئله مشکلی نداشته باشند. شاید بشود در کنار لینک داستانهای آنها، عکس واقعیشان را زد (حداقل برای آنهای که راضی هستند)
7) آن بحث امتیازدهی به کتابها و فیلمها که سینا گفت هم من باهاش موافقم به نظرم به جای نظر سنجیهای زیادی فان، میتوانیم با یک سری نظر سنجی روی کتابها و فیلم، به آنها امتیاز اولیه داد.
8) با استفاده عمده از یک ژانر بخصوص ژانر وحشت بعنوان تصایر قالب در سایت به شدت مخالف. به چند دلیل. اولینش اینکه ژانر وحشت حتما مورد توجه همه نیست بعنوان مثال من خودم زیاد به آن علاقه ندارم. دوم اینکه اینجا قراره تمام ژانرها را پوشش بدهد و اگرنه برای هر کدام از این ژانرها چند تا سایت میشناسیم. سوم اینکه این تصاویر ژانر وحشت این روزها آنقدر مورد استفاده قرار میگیرد که خیلی خز شده و ممکن است کاربر را زود خسته کند. چهارم اینکه اینجا ممکن است افرادی متنوعی به اینجا بیایند. فرضا فکر کنید یک نوجوان 14 ساله داره اینجا را میبیند و پدر و مادرش بیایند توی کامپیوترش سرک بکشند و یک صفحه پر از خشونت ببینند، آن وقت در مورد سایت فنزین و ارتباط آن با فرزندشان چه فکر میکنند.
9) رنگ تیره، معمولاً رنگ شیک و قشنگی است، اما اینروزها خیلی پر استفاده شده است. اگر به یک ترکیب رنگی مناسب برسیم و نادر مثل همان رنگ قهوه ای آکادمی برسیم، آن وقت همان رنگ یک حس خوبی به کاربرهای دائمی سایت میدهد.
10) مسلماً لینکهای و اخبار داغ فعلی باید یک کم بهتر و مناسبتر بشوند. بخصوص حالا که با اعلام مسابقه ممکن است افراد زیادی به سایت سرازیر شوند.
11) من همیشه شک داشتم که این لارا در زمان حال زندگی کند. بیایید این هم مدرکش: «نخستین مسابقه ی داستانک نویسی فنزین – داستانکی در ژانر وحشت! در مهرماه سال ۱۳۹۰ برگزار شد» چنان از مهر 90 با قید گذشته استفاده کرده، که میتوان نتیجه گرفت که حداقل در سال 91 زندگی میکند!

خلاصه مطلب اینکه واقعاً خسته نباشید، طراحی خوبی انجام شده و اقدام بسیار قشنگی بود و با کمی تغییرات میتوان خیلی جذابتر و کاربردی ترش هم کرد. فقط ترتیبی بدهید که اینکار سریع انجام شود تا مراجعه کنندگان جدید را دچار وسوسه دوری از فنزین نکند.

پیروز باشید

پ.ن: لارا جان، ما یک استادی داشتیم که میگفت در UI سیستمها، هیچ وقت سعی نکنید کاربر را سورپرایز کنید. چون ممکن است به شدت توی ذوق کاربر و بدطبع خودتان بخورد. و کلاً این را یک عادت بد ایرانیها میدانست. البته این کار شما که الحمدالله به خوبی و خوشی مورد تایید همگان قرار گرفت، اما گفتم این نصیحت استاد را به شما گوش زد کنم، ما که نتوانستیم به خوبی انجامش بدهیم، شاید شما بتوانید آويزه گوشتان بکنید. خسته نباشی و همیشه شاد و موفق باشی
نماد کاربر
مدیر انجمن دهقان پير
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: شنبه خرداد 8, 89 4:53 am
 تشکر کرده: 473 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 1849 دفعه
آنلاين: 30d 5m 57s

پستتوسط TO BE LARA CROFT » چهارشنبه مرداد 19, 90 3:19 pm

دهقان پير نوشته است:لارا جان باید بگویم که در سورپرایز کردن من یکی که به شدت موفق شدی! یک سی ثانیه ای با شوق و دلهره مضاعف به صفحه اول نگاه کرد. تا جای چند تا چیز را پیدا کردم. معمولاً برای کوچکترین تغییری کلی بحث و جدل میشد، اما این اقدام انقلابیت را به فال نیک میگیرم.
1) طراحی صفحه اول به نظرم خیلی خوب و حرفه ای شده و حداقل اگر نگوییم بیش از پدرش، هم قد سایت آکادمی شده است.

ممنون و خیلی خوش حالم :)
دهقان پير نوشته است:2) به نظرم زيراتول و فرخ نظرهای خوبی دادند. چند تا ابر لینک توی صفحه اول میخواهیم برای رفتن به صفحه اول فروم ، فروشگاه (که انشالله به زودی راه میافتد) و دریافت PDFها.
3) اگر پایین اسلاید بتوانیم سه تا ستون برای فانتزی، علمی تخیلی و وحشت درست کنیم که روی عنوان هر کدام کلیک کردیم، به تالار مخصوص خودشان برود. (البته برای اینکار کمی توی تالارهای دست ببریم، چون الان تالارها براساس رسانه مشخص شده اند مثلا کتاب، سینما، بازی و ..) در عنوان هر کدام میتوانیم یک عکس مناسب نیز قرار بدهیم. در زیر این سه تا ستون، میتوان مطالب داغ هر ژانر قرار بگیرد. مثلا تاپیکهای مثل معرفی کتاب و فیلم و بازی

خب من چند وقتی که کلا کدهای وردپرس را زیر و رو کردم تقریبا همه این کارها از لحاظ فنی امکان پذیر است .
شما فقط کافی مطالب خامش را درست کنید تشکیل این ها را می تونید دست من بسپرید.
خب من می تونم به شما دسترسی لازم را بدم تا دسته بندی های لازمه را عوض کنید موافق هستید؟
دهقان پير نوشته است:5) گذاشتن داستانکهای کوچک در صفحه اول ایده خوبی است وقتی که بتوانیم حجم قابل قبولی داستانک داشته باشیم. فکر میکنم برای این باید یک مسابقه برگزار کنیم و تعدادی داستانک پیدا کنیم.
6) حضور واقعی تر اعضا، فرضاً با عکس واقعی در صفحه اول، سایتها را مستندتر میکند. به شرطی که اعضا با این مسئله مشکلی نداشته باشند. شاید بشود در کنار لینک داستانهای آنها، عکس واقعیشان را زد (حداقل برای آنهای که راضی هستند)

بله این نیز امکان پذیر است. و اون نظری که داده شده بود برای نکاتی برای نویسندگان؟ اون هم میشه درست کرد فقط نمی دونم کار تاپیکی که قرار بود نکات توش قرار بگیره به کجا رسید؟؟ یک تاپیک باشه تو هر پست یک نکته باشه می تونیم به صورت رندم نکته و بهمراه نویسنده اون نکته نشون بدیم تو صفحه اول.
دهقان پير نوشته است:9) رنگ تیره، معمولاً رنگ شیک و قشنگی است، اما اینروزها خیلی پر استفاده شده است. اگر به یک ترکیب رنگی مناسب برسیم و نادر مثل همان رنگ قهوه ای آکادمی برسیم، آن وقت همان رنگ یک حس خوبی به کاربرهای دائمی سایت میدهد.
10) مسلماً لینکهای و اخبار داغ فعلی باید یک کم بهتر و مناسبتر بشوند. بخصوص حالا که با اعلام مسابقه ممکن است افراد زیادی به سایت سرازیر شوند.

من تو رنج آبی تغییرات رنگ روش دادم به سورمه ای تیره بهترین نتیجه را گرفتم ولی روی قهوه ای هنوز کاری نکردم یک تست میگیرم عکسش را میزارم.
دهقان پير نوشته است:11) من همیشه شک داشتم که این لارا در زمان حال زندگی کند. بیایید این هم مدرکش: «نخستین مسابقه ی داستانک نویسی فنزین – داستانکی در ژانر وحشت! در مهرماه سال ۱۳۹۰ برگزار شد» چنان از مهر 90 با قید گذشته استفاده کرده، که میتوان نتیجه گرفت که حداقل در سال 91 زندگی میکند!

خوب شد یادآوری کردید مطالب خبری این ها را یک جوریایی خیلی سریع و تند نوشته شده از وارنا خواهش میکنم یک متن مناسب براشون تهیه کنه که جایگزین این متن ها بکنیم.

دهقان پير نوشته است:لارا جان، ما یک استادی داشتیم که میگفت در UI سیستمها، هیچ وقت سعی نکنید کاربر را سورپرایز کنید. چون ممکن است به شدت توی ذوق کاربر و بدطبع خودتان بخورد. و کلاً این را یک عادت بد ایرانیها میدانست. البته این کار شما که الحمدالله به خوبی و خوشی مورد تایید همگان قرار گرفت، اما گفتم این نصیحت استاد را به شما گوش زد کنم، ما که نتوانستیم به خوبی انجامش بدهیم، شاید شما بتوانید آويزه گوشتان بکنید. خسته نباشی و همیشه شاد و موفق باشی

ممنون از نصیحت تون. بله تجربه بسیار اندک من هم این نظریه را تایید کرده:)
البته من 2 ساعت قبل گذاشتنش خبر دادم ها :دی
نماد کاربر
مدیر TO BE LARA CROFT
مدیر

پستتوسط !SiNa » چهارشنبه مرداد 19, 90 5:25 pm

به من هم گفته بود :دی
بوق بوق !
---
فردا_
حجم سفید لیز.
نماد کاربر
مدیر انجمن !SiNa
مدیر انجمن

تشکر کرده: 4170 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 4345 دفعه
مدال ها: 1
نویسنده (1)
آنلاين: 49d 4h 44m

پستتوسط sajjad » چهارشنبه مرداد 19, 90 6:51 pm

اگه لینک به ایوان رو هم بگذاری خوب می شه یا اطلاعات پستهای جدید رو به صورت کامل توی صفحه قرار بدی با نام نویسنده و .....
نماد کاربر
سردار اهریمن sajjad
سردار اهریمن

عکس ها: 9
تاريخ عضويت: چهارشنبه شهریور 24, 89 6:55 pm
بانک: 1,086,859.75
 تشکر کرده: 737 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 1007 دفعه
آنلاين: 18d 4h 12m 3s

پستتوسط TO BE LARA CROFT » چهارشنبه مرداد 19, 90 7:44 pm

ایوان گذاشتم.
الان دارم پلاگین هایی که خودم نوشتم را تست میگیرم به زودی میزارم شون.
نماد کاربر
مدیر TO BE LARA CROFT
مدیر

پستتوسط TO BE LARA CROFT » چهارشنبه مرداد 19, 90 10:54 pm

خب پلاگین کاربران فعال نوشته و راه اندازی شد. پایین صفحه قرار گرفته.
زودتر مطالب را برسونید تا درست کنم بقیه اش را.
نماد کاربر
مدیر TO BE LARA CROFT
مدیر

پستتوسط -[کیا]- » پنج شنبه مرداد 19, 90 2:49 am

فونت جدید که در بالای صفحه ورودی هست به نظرم همخونی نداره.قبلیه رو بهتر نمی دونین؟ {* ros*}
من نهان،از اوج احساس می نویسم...
از خیال حقیقت می نویسم...
نماد کاربر
وارلاک اعظم -[کیا]-
وارلاک اعظم

تاريخ عضويت: پنج شنبه آبان 20, 89 2:58 pm
بانک: 88,238.00
 تشکر کرده: 106 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 195 دفعه
آنلاين: 4d 7h 28m 27s

پستتوسط TO BE LARA CROFT » پنج شنبه مرداد 20, 90 12:54 pm

والا منتظریم یک نفر برای هدر طرحی بزند که کلا عوضش کنیم :)
نماد کاربر
مدیر TO BE LARA CROFT
مدیر

پستتوسط zombie » پنج شنبه مرداد 20, 90 6:01 pm

دوستان من یه هدر موقتی و کاملا پیشنهادی (!!!) درست کردم و گذاشتم اینجا... دوست دارم ببینید و نظرتون رو بدید. فقط این کاملش نیست و نظر من برای طرح کلی این بود که این عکس نقاط حساس داشته باشه...مثلا وقتی طرف روی این آدم خفنه فضاییه میره وارد بخش علمی-تخیلی فنزین بشه....یا وقتی روی اون جادوگر و شیردال و اینا کلیک میکنه وارد بخش فانتزی بشه.... دوستان اگه پیشنهادی دارن بگن که به یه نتیجه ای برسه این هدر بیچاره ما!!!!!!!!!!!!
راستی می دونم کارم زیاد خفن و هنری و حرفه ای نیست!!!!! به بزرگی خودتون ببخشید!!!!!!! {* nice-frown*} {* cool *} {* cool 1*}
http://s2.picofile.com/file/7113339351/untitled.jpg
It's hard to be your own person when you can't get out of your own head.
نماد کاربر
اهریمن‌ zombie
اهریمن‌

عکس ها: 3
تاريخ عضويت: يکشنبه آذر 14, 89 3:41 pm
 تشکر کرده: 510 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 783 دفعه
آنلاين: 11d 13h 22m 20s

پستتوسط !SiNa » پنج شنبه مرداد 20, 90 6:39 pm

لارا من هم یک همچین ایده ای داشتم؛ این خیلی عالیه.دستت درد نکنه زامبی.فقط به نظرم عکس ها ساده تر بشن بهتره.کل عکس های ساده هم سیاه سفید باشن(یا از هر رنگی خیلی دارک) و وقتی موس روشون میره رنگی بشن.حتی اگه با کد ها وردپرس نشه ، میتونیم این رو بصورت فلش طراحی کنیم.من یک چیز هایی بلدم ولی نه در اون حد :دی کسی فلش بلد باشه میتونه ردیفش کنه.
بوق بوق !
---
فردا_
حجم سفید لیز.
نماد کاربر
مدیر انجمن !SiNa
مدیر انجمن