جلسه ی دور همی آکادمی در عید

مدير انجمن: serious sam

Re: جلسه ی دور همی آکادمی در عید

پستتوسط persia » پنج شنبه فروردین 7, 93 11:14 pm

فرزاد گزارش خوب و جامعی بود!!!...مرسی! <rock>

خب با توجه به رسوا کردن اینجانب(یعنی من) سر اون بازی هاکیه!(رو میزش نوشته بود هاکی!) باید تو سرازیری دربند حسابتو می رسیدم!! <khande bahal> <khande bahal> <rock> ...خداییش قتلگاه خوبیه!...فقط کافیه یکم همت داشته باشی تا طرف رو براحتی پرت کنی تو دره!! <khande bahal> <khande bahal>
ولی کلا خوب بود!...بازی هاکیه هم خییلی چسبید!
و البته من به یه نکته پی بردم که فرزاد اصلا تعارفی نیست!! <khande bahal> ...برعکس همه ایرانی ها!...بار اول بگه نمی خوام واقعا نمییی خواد! :دی ...عین خارجیا! :دی

البته فرزاد بعد از این که رفتی ما رفتیم یه سر پارک گفت و گو و از اون ور گیشا و خطوط اتوبوس رانی و بعدش رفتیم خونه.منظره ی اردکای پارک(گفتگو) منظره خوبی بود!البته یکی از اردکای اونجا!...چی بگم!؟... +(_ :D
شما یادتون نمیاد:
گفتار نیکی بود...
کردار نیکی بود...
پندار نیکی بود...

آرامشی بود!
منم یادم نمیاد! :دی
I Will NEVER Change
نماد کاربر
استاد persia
استاد

عکس ها: 28
تاريخ عضويت: يکشنبه خرداد 15, 89 2:34 am
بانک: 0.00
بیشترین امتیازات: 1
بیشترین امتیازات: 1
 تشکر کرده: 2917 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 1409 دفعه
آنلاين: 61d 17h 10m 9s

پستتوسط idrom » دوشنبه اردیبهشت 14, 93 3:02 am

آقا ما رفتیم نمایشگاه با هم و خیلی خوش گذشت
جاتون خالی
البته دلتون رو نمی سوزونم چون می دونم خیلی هاتون بابت دان بودن سایت تو این مدت از اطلاع رسانی مناسب بهره مند نبودید

ولی علی الحساب می گم
farkh - Blood angel - persia - fillagond - shadow shaman - saeed frost - dark roc - windgirl - amirhosienKP - mithradates - پیشگو و البته خودم ( کی رو جا انداختم یعنی ؟ )
و البته سعید و ایاد و باقی رفقا از فاروم های همسایه ;)

یه دور همی و گپ به صرف گشتن بین کتابها بود
صرفن بگم با بچه های فنزین خیلی خوبه و خوش می گذره
یه حرفهایی هم در مورد هزار تو زده شد که به نظر امیدوار کننده می اومد .

به هر حال از ته دل آرزو دارم این جمع سالهای سال حفظ شه و هر کدوم از بچه ها که امسال سرشون شلوغ بود یا خبردار نبودن سال دیگه یا حتی زودتر روئیت بشن
نماد کاربر
پالادین اعظم idrom
پالادین اعظم

تاريخ عضويت: چهارشنبه مرداد 8, 92 1:23 am
بانک: 712,850.80
 تشکر کرده: 1396 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 1495 دفعه
آنلاين: 28d 10h 43m 50s

پستتوسط watcher the universe » دوشنبه اردیبهشت 15, 93 7:32 am

این چه وضع اطلاع رسانیه ؟! سایت که از دسترس خارجه ، ملت همه به ناگاه غیب شدن ، بعد الان میگین رفتیم و برگشتیم و خیلی صفا داد و هر کی نیومد بره یه گوشه دپرس بشه و برای باقی سال های نه چندان بلند عمرش ، حسرت بخوره ؟!
آقا دمتون گرم ... . {*very-angry*}
. Everyone you meet is afraid of something, loves something, and has lost something
نماد کاربر
پالادین اعظم watcher the universe
پالادین اعظم

تاريخ عضويت: دوشنبه تیر 24, 92 4:33 pm
 تشکر کرده: 28 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 2018 دفعه
آنلاين: 32d 19h 10m 8s

پستتوسط farkh » دوشنبه اردیبهشت 15, 93 8:47 pm

watcher the universe نوشته است:این چه وضع اطلاع رسانیه ؟! سایت که از دسترس خارجه ، ملت همه به ناگاه غیب شدن ، بعد الان میگین رفتیم و برگشتیم و خیلی صفا داد و هر کی نیومد بره یه گوشه دپرس بشه و برای باقی سال های نه چندان بلند عمرش ، حسرت بخوره ؟!
آقا دمتون گرم ... . {*very-angry*}

خب آقا من چیزی ندارم به جز شرمندگی و این که من از هر طریقی که تونستم برای قرار نمایشگاه چه از طریق فیسبوغ چه از طریق مسنجرم اطلاع رسانی کردم. باز هم آقا شرمنده م بسیار.
نماد کاربر
مدیر farkh
مدیر

تاريخ عضويت: شنبه خرداد 8, 89 9:23 am
 تشکر کرده: 25713 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 6809 دفعه
مدال ها: 1
نویسنده برتر مسابقه (1)
آنلاين: 184d 20h 5m 57s

پستتوسط Shadow Shaman » دوشنبه اردیبهشت 15, 93 9:42 pm

آقا اطلاع رسانی بد نبود اونقدرا نسبت به شرایط موجود .... یعنی خب بالاخره یه پَشن درونی هم هست .... یعنی این تیریپی که من به عنوان یه شخصیت متواری از فیسبوغ و کم دسترسی به همین اعتبار، از یکی دو هفته قبل برنامه رو اوکی کرده بودم با فرزاد و سایر دوستان. خب بالاخره از شما حرکت از خدایان برکت:دی ... از فنزین تعداد زیادی بودیم خب و همه هم مبتلا بودن به همین بیماری داون بودن چندروزه ی فنزین .... ولی خب به هر حال رسوندیم خودمونو .... یه چیز پیش بینی نشده بود واقعا این افول چند روزه ی خورشید تابانمون:دی .... نمی شه سخت گرفت خیلی .... سخت نگیرید خیلی .... تو فاروم همسایه اطلاعیه زده شد ... تو فیسبوغ بود گویا ... و البته تو مسنجر .... کوتاهی از ملتی که نیومدن هم بوده ... هر چند نه همه ی کوتاهی .... خلاصه که جای همگی خالی ... {* cool 1*}
+ کام داون پیپل !
+ سال بعد ان شا الله ...
.... Everybody Lies
نماد کاربر
سردار اهریمن Shadow Shaman
سردار اهریمن

عکس ها: 0
تاريخ عضويت: شنبه آبان 6, 91 11:46 pm
 تشکر کرده: 1263 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 1890 دفعه
آنلاين: 31d 4h 3m 29s

قبلي