تغییرات در سیستم تالارهای فنزین

مدير انجمن: serious sam

تغییرات در سیستم تالارهای فنزین

پستتوسط windgirl » شنبه تیر 22, 92 1:59 pm

خب هر گونه پیشنهاد یا انتقادی که به نوع بخش ها و تالارها داریم میتونیم در این تاپیک مطرح کنیم.انواع مواردی که میتونیم بهشون اشاره کنیم:
1-حذف تالار یا بخش
2-ادغام تالار یا بخش
3-ایجاد تالار یا بخش
4-انتقال تالار یا بخش
در صورتی که میخواید تالاری حذف یا ادغام یا منتقل بشه دلایل خودتون رو بگید و اگه احساس نیاز به وجود تالاری میکنید که در حال حاضر وجود نداره میتونید نمونه ای از تاپیک هایی که میتونه در این تالار قرار بگیره رو معرفی کنید.توجه داشته باشید که تالارها نیاز به ناظر و مدیر داره و در صورت پیشنهاد دادن ایجاد یا حذف بهتره به بعد مدیریتی اون هم فکر کنید و در صورتی که پیشنهادی دارید مطرح کنید.
ممنون.
خود را جستن در دنیایی که از آن تو نیست بیهوده است .
نماد کاربر
پالادین windgirl
پالادین

عکس ها: 15
تاريخ عضويت: پنج شنبه مهر 28, 89 4:11 am
 تشکر کرده: 1509 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 1218 دفعه
آنلاين: 10d 23h 56m 49s

Re: تغییرات در سیستم تالارهای فنزین

پستتوسط windgirl » شنبه تیر 22, 92 6:29 pm

در حال حاضر از چیزی که مطمئنم اینه که به این تالارها نیاز داریم:
1-تالار صندلی داغ
که میتونه یا بره زیر مجموعه ی پروژه‌های اعضا یا عمومی یا حتی قلعه فنزین
ولی وجودش لازمه...چرا؟
چون صندلی داغ یکی از مواردی هست که میتونه خیلی اعضا رو به شوق بیاره و نشون بده که بهشون اهمیت داده میشه،همه از اینکه روی صندلی داغ بشینن خوششون میاد(تا حالا خوششون اومده باید انقدر داغ بشه که خوششون نیاد :D >:) ) و خب صندلی داغ های ما واقعا داغ نیستن اما میتونیم با ایجاد تاپیک های جداگانه برای هر کاربر بالاخره کم کم به حالت داغ برسونیمشون برای متمرکز شدن هم میتونیم وقتی وقت نشستن یه فرد تموم میشه تاپیک رو موقتا قفل کنیم تا سری بعدی که نوبتش میرسه دوباره به حسابش برسیم و دوباره تاپیک رو باز کنیم و روی صندلی بشونیمش...
من دیدم که صندلی داغ تا الان خیلی نامتعادل بوده از یکی زیاد سوال پرسیدن از یکی کم...یکی رو دو روز نشوندن یکی رو یک ماه! ولی اگه هر کاربر رو که روی صندلی میشونیم براش تاپیک جدا داشته باشیم میتونیم تسلط بیشتری روی اوضاع داشته باشیم و حتی اگه فعلا داغ نشد صندلی سری های بعدی جبران کنیم.
به علاوه برای روی صندلی داغ نشوندن بهتره از نظر سنجی استفاده کنیم و کسی رو اول بشونیم که بیشترین رای و خواستار رو داره...نباید مثلا کسی نشونده بشه که هیچ کس سوالی ازش نداره اینجوری هم توهین به اون فرده هم به بقیه...خلاصه که این تالار لازم و مفیده
==============================================================================
2-تالار گردهمایی های آنلاین و گردهمایی های حضوری باید از همدیگه جدا بشه که بتونیم در گردهمایی های آنلاین به شکل متمرکز در مورد ریدکال صحبت کنیم و حتی تعداد جلسات آنلاین رو تعدادش رو در هفته بیشتر از یک روز قرار بدیم...جلسات آنلاین به فعالیت فنزین کمک زیادی کرده و میکنه...
==============
3-تالار رادیو گمانه زن
اگه برای این قضیه تالار داشته باشیم خیلی عالی میشه و شاید خیلی جدی تر بتونیم دنبالش کنیم.
در این حالت میتونیم تمام تاپیک های صوتی رو منتقل کنیم اونجا که بعدا از همه برای رادیو گمانه زن استفاده کنیم مثل این تاپیک ها:
viewtopic.php?f=69&t=438
viewtopic.php?f=119&t=1893
viewtopic.php?f=1&t=2274
من مرتب داشتم به این فکر میکردم که چه تالاری بگم برای خروجی های صوتی بزنیم و بهترین ایده همین رادیو گمانه زن بود {* peacesign*} که به نظر من خییییییییلی هم هیجان انگیزه :->

فعلا همین سه تا رو داشته باشید :-? :D
خود را جستن در دنیایی که از آن تو نیست بیهوده است .
نماد کاربر
پالادین windgirl
پالادین

عکس ها: 15
تاريخ عضويت: پنج شنبه مهر 28, 89 4:11 am
 تشکر کرده: 1509 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 1218 دفعه
آنلاين: 10d 23h 56m 49s

پستتوسط پیشگو » يکشنبه تیر 22, 92 1:44 am

ادغام شدن همه تالارهای نقش افرینی.
و ایجاد زیرانجمن هریپاتر و ارباب حلقه ها و... برای بخش کتاب. و انتقال مطالب مربوطه به انجا.

«این پیشگوی پیر چیزی می‌داند که شما نمی‌دانید...»

the one who tells the stories rules the world.
در صلح آماده جنگ باشید و در جنگ آماده صلح.
چرا که :
«هدف نهایی جنگ ، صلح است.»
نماد کاربر
مدیر انجمن پیشگو
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: شنبه خرداد 8, 89 9:52 am
بانک: 1,336,681.75
 تشکر کرده: 1149 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 2641 دفعه
آنلاين: 25d 6h 51m 6s

پستتوسط behnazepm » يکشنبه تیر 30, 92 6:36 am

من به نمایندگی از کسایی که کتاب خونی رو دوست دارن اما خوندن کتای های پی دی اف براشون خیلی سخته درخواست میکنم که تالار کتابخانه/کتاب خانه ویرایش بشه .
اینم لینکش : viewforum.php?f=69
اول این که وقتی وارد بخش کتاب خانه میشیم با یه عالمه موضوع عجیب و غریب رو به رو میشیم مثل:
تاپیکی در مورد دریافت( کتاب) @-)
بهتره که بخش کتاب خانه ارتقا پیدا کنه و زیر بخش داشته باشه ،مثلا به جای این که یه تاپیک داشته باشه برای کتاب های فانتزی یه زیر بخش داشته باشه که راحت بشه اسم کتاب ها رو دید نخواد همش وارد تاپیک بشی و زیرو روش کنی.البته الان که اونقدری هم زیر و رو کردنش طول نمیکشه +(_
فقط برای این که مثال زده باشم : تخیلی _ رمان_تاریخی _علمی
که هر کدوم از کتاب ها رو تو بخش خودشون قرار بدیم ترجیحا اگر افراد کتاب خود مدیریت این بخش رو به عهده بگیرن و هر کسی ژانر مورد علاقش رو اداره کنه،مسابقه کتاب خونی بزاریم و پست هاش و معرفی کتاب هاش هر هفته باشه خیلی رونق میگیره من خودم از طرفداران پرو پا قرص اونجا میشم البته به این شرط که تاپیک ها رو خیلی با حوصله تر بنویسن ومعرفی کامل تری برای کتاب ها انجام داده بشه . عکس گذاشته بشه و خلاصه یه پست کامل و عالی باشه و البته میشه برای اعضا رده سنی پایین تر هم بخش هایی رو در نظر گرفت که کتاب های مورد علاقشون رو اونجا معرفی کنن..

به طور کلی من با راه اندازی این بخش خیلی موافقم }sm_cool{
لطفا جدی به این پیشنهاد فکر کنید.
همین طور تاپیک دریافت کتاب های صوتی دیگه خیلی کلیه!این تاپیک توی کتابخونه قرار داره درخواست میکنم براش یه بخش جدا و همون طور با موضوع بندی های جدا در نظر گرفته بشه
تصوير

http://behnazepm.mihanblog.com/
نماد کاربر
شوالیه behnazepm
شوالیه

تاريخ عضويت: سه شنبه خرداد 6, 92 2:20 am
 تشکر کرده: 305 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 336 دفعه
آنلاين: 19d 19h 23m 3s

پستتوسط Jack.Frost » يکشنبه تیر 30, 92 10:29 pm

سلام
باید تمامی تاپیک های ایفای نقش های قدیمی پاک بشه یا بصورت انجمن بایگانی بره یه گوشه کناری !
و در ساخت انجمن های ایفای نقش تجدید نظر بشه!
ایفای نقش های قدیمی باید پاک بشن و اینبار اصولی جلو رفت!
توی ایفای نقش اسپم ممنوعه!
در تاپیک رول زدن جای نظر دادن راجب رول و داستان نیست!

ایفای نقش های گذشته به کل آبرو ریزی هستن و باید هرچه زودتر نابود بشن!
همین!
some times...
a true friend...
not the old kinde of friend...
can help a lot to recover!
only with his kindness
نماد کاربر
شکارچی خون‌آشام Jack.Frost
شکارچی خون‌آشام

عکس ها: 1
تاريخ عضويت: سه شنبه خرداد 21, 92 8:19 pm
 تشکر کرده: 4 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 87 دفعه
آنلاين: 2d 7h 35m 56s

پستتوسط Ray man » دوشنبه تیر 31, 92 6:52 am

Jack.Frost نوشته است:باید تمامی تاپیک های ایفای نقش های قدیمی پاک بشه یا بصورت انجمن بایگانی بره یه گوشه کناری !

Jack.Frost نوشته است:ایفای نقش های قدیمی باید پاک بشن و اینبار اصولی جلو رفت!

Jack.Frost نوشته است:ایفای نقش های گذشته به کل آبرو ریزی هستن و باید هرچه زودتر نابود بشن!
همین!

می گم من باب کرکره خنده، دسترسی تالار نقش آفرینی بهش بده فرزاد، به خاک و خون می کشه !
افسوس واسه تو این دلِ ساده که حتی تک تکِ خندهاتم گله داره

افسوس واسه تو این دل ساده که تو هفتا آسمونم نداری یه ستاره
نماد کاربر
استاد Ray man
استاد

عکس ها: 10
تاريخ عضويت: يکشنبه خرداد 9, 89 6:17 am
بانک: 52,274.50
 تشکر کرده: 1212 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 2502 دفعه
آنلاين: 46d 6h 3m 13s
پستThis post was deleted by Jack.Frost on جمعه مرداد 3, 92 1:07 am.
دليل: همینطوری
پستThis post was deleted by TO BE LARA CROFT on جمعه مرداد 3, 92 4:08 am.

بازگشت به اطلاعیه‌های مدیریت

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان