نظرات و انتقادات

مدير انجمن: serious sam

نظرات و انتقادات

پستتوسط كایوتی » دوشنبه خرداد 3, 89 5:47 am

دوستان! در مورد روند کاری, مدیران, ناظران و ساختار فنزین هر نظر یا انتقادی دارید همین جا بیان کنید!
دقت کنید که مشکلات مربوط به سایت را در تاپیک مربوطه بیان کنید.
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط مهمان در دوشنبه خرداد 10, 89 3:19 pm .
خرابکاری‌های من در فنزین:
داستان مثلا!
- بهار (در حال کار)
- زمستان

لاشه داستان!
- سمرقند
- دیوار
نماد کاربر
مدیر كایوتی
مدیر

تاريخ عضويت: چهارشنبه اردیبهشت 29, 89 7:22 am
بانک: 0.10
 تشکر کرده: 472 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 1219 دفعه
آنلاين: 29d 10h 6m 21s

پاسخ : پیشنهادات و انتقادات

پستتوسط Siahposh » دوشنبه خرداد 3, 89 6:03 am

خوب،برای شروع سه دنیای اصلی تعریف کنیم،دنیای تاریکی روشنایی و دنیای میانه که میتونیم اسم دنیای میانه رو هرچی انتخاب کنیم،این دنیای میانه به کاهنان و افرادی تعلق داره که نه طرفدار تاریکی اند و نه طرفدار روشنایی،وضعیت طرفدارهای تاریکی و روشنایی هم که کاملا معلومه!!! ;D
توی هر کدام از این دنیاها یک پادشاهی راه میندازیم،هر دنیا برای خودش پادشاهی جداگانه داره و در صورتی که جنگ در بگیره این اربابان میتونن در دنیای والا که مخصوص پادشاهان و در اصل مدیران-خدایان سابق!-هست در مورد نحوه رهبری و سرنوشت جنگ به توافق برسند و کارهای مهم در سطح رهبری رو انجام بدند،در هرکدام از دنیاها تاپیکهای مربوط به خودشان را دارند و البته برخی تاپیکها بصورت مشترک زده خواهد شد،در حال درست کردن قوانین کلی هستم که متقاضی موقع ثبت نام باید بطور کامل تمام بندهای آنرا خوانده و قبول داشته باشد، ???دیگه الان چیزی به ذهنم نمیرسه حالا بعد دوباره بقیه مسائلو میگم،یوهاهاها ;D
آنگاه که انسانها قدم بر زمین گذاشتند خاک زمین نفرین شد زیرا که منحوسان قدم بر زمین نهاده بودند،مخلوقاتی دروغگو و خائن و سودجو که بزودی زمین را به نابودی کشاندند
نماد کاربر
شکارچی خون‌آشام Siahposh
شکارچی خون‌آشام

عکس ها: 3
تاريخ عضويت: دوشنبه خرداد 3, 89 5:35 am
 تشکر کرده: 1 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 37 دفعه
آنلاين: 4h 12m 50s

پستتوسط moh444444 » دوشنبه خرداد 3, 89 8:51 am

یه منوی راهنما داریم اون بالا، به فکر باشید که اونو از این حالت دیفالت در بیاریم و چیزای خودمونو بزاریم توش.
مدیر moh444444
مدیر

تاريخ عضويت: چهارشنبه اردیبهشت 29, 89 8:52 am
 تشکر کرده: 45 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 30 دفعه
آنلاين: 1d 16h 40m 26s

پستتوسط Siahposh » دوشنبه خرداد 3, 89 9:47 am

یک چیزی که دوباره به ذهنم رسید،برای دنیاهای سه گانه میتوان طراحی سایت را تغییر داد؟روشنائی ها طراحی مختص به خود و تاریکی ها هم همینطور و همچنین ساکنان دنیای میانه...در اینصورت محیط جذابتر میشود و عده بیشتری تمایل پیدا میکنند که مشارکت کنند چون انسانها بطور کلی جوگیر میشوند سریع و وقتی شخص مثلا کاربر روشنائی ببیند طراحی صفحه خودش هم به محیط میخورد جوگیر شده بیشتر فعالیت میکند - این نظریه ثابت شده بجان خودم - و همچنین برای کاربرها بجای ستاره مدال در نظر گرفته شود،مثلا کاربری که در زمینه کشتن - دوست دارم - فعالیت بالائی دارد یک مدال سرخ میگیرد - مثلا - و یا در مورد بقیه هم همینطور و چنین اشخاصی مثلا نیروهای بیشتری نسبت به بقیه دارند...البته باید در این مورد یک چهارچوب طراحی کنم...یکمی وقت میگیرد...الان تست کردم قسمت تالار باز نمیشود،هنوز طراحی نشده یا چطور؟میخواستم تست کنم ولی کلا گفت اجازه وارد شدن ندارید...درمورد آواتارها یکمی کم است،باید انیمهای مشهور - مانند ناروتو و غیره - را هم بگذاریم،تعدادی از فیلمهای مطرح را هم باید بگذاریم،همچنین بهتر است اندازه آواتارها یکمی بزرگتر شود این خیلی کوچولوهه!!!
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط Siahposh در دوشنبه خرداد 3, 89 9:54 am .
آنگاه که انسانها قدم بر زمین گذاشتند خاک زمین نفرین شد زیرا که منحوسان قدم بر زمین نهاده بودند،مخلوقاتی دروغگو و خائن و سودجو که بزودی زمین را به نابودی کشاندند
نماد کاربر
شکارچی خون‌آشام Siahposh
شکارچی خون‌آشام

پستتوسط black » دوشنبه خرداد 3, 89 10:06 am

میشه. اما سخته. و الان از دست ما برنمیاد. به خصوص که تم فارسی کم هست. اگر کسی بتونه کمک فنی بکنه در این زمینه حتما این کار و میکنیم. اصلا هر قسمت فوروم میتونه تم خودشو داشته باشه.
Gee'hous
نماد کاربر
تازه‌وارد black
تازه‌وارد

تاريخ عضويت: چهارشنبه اردیبهشت 29, 89 9:56 am
 تشکر کرده: 0 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 0 دفعه
آنلاين: 9m 17s

پستتوسط Siahposh » سه شنبه خرداد 4, 89 6:38 am

قوانین و مقررات نقش آفرینی ( بخش اول )
 نحوه ورود به دنیاهای سایت :
بطور کلی در این سایت سه دنیای اصلی وجود دارد ، دنیای تاریکی ، روشنائی و سرزمین میانه ، البته در این میان سرزمین برهوت و سیاهچال نیز وجود دارد . سرزمین برهوت محلی است که افراد پس از ثبت نام در سایت بدان وارد میشوند و اقدام به نقش آفرینی ابتدایی میکنند ، هر شخص به محض ورود به سایت لازم است یک داستان کوتاه در مورد خود و نحوه ورودش بدین جهان بنویسد و در داستان بصورت نقش آفرینی معین کند میخواهد در چه گروه و دنیایی ایفای نقش کند ، این داستان در یک تاپیک در سرزمین برهوت – بدون دسترسی برای جواب دادن و نظر دادن توسط اعضای عادی – گذاشته خواهد شد تا مدیران هر سه دنیا آنرا بخوانند و در صورت تمایل اجازه ورود به او را به دنیای خود بدهند ، این پروسه در بیشترین زمان 24 ساعت بطول خواهد انجامید و مدیران موظف هستند در اسرع وقت به درخواست وارده پاسخ بدهند ، همچنین موجوداتی بنام اشباح نیز در سایت وجود دارند که تنها یکروز در هر ماه میتوانند بصورت اشباح آزاردهنده و یا کمک رسان بداخل دنیاها وارد شوند و اقدام به انجام کارهایی در خور گروه و رده خود کنند ، برای اینکار در ابتدای هر ماه هفت شبح از هر سه دنیا انتخاب خواهند شد و در صورت تائید مدیران میتواند در آخر ماه بصورت شبح – در رده خود – اقدام به نقش آفرینی نماید . در صورتی که دنیای تاریکی و روشنایی شخصی را بداخل خود راه ندهند شخص بصورت خودکار به سرزمین میانه هدایت خواهد شد و در زمانهای بعد در صورت تمایل میتواند مجددا اقدام به فرستادن درخواست برای دنیاها نماید .
تبصره 1 : در صورتی که شخص در دنیای میانه زندگی میکند و تمایل دارد به یکی از دنیاهای اصلی وارد شود دیگر نیازی به زدن پست در سرزمین برهوت نخواهد بود زیرا پست وی در سرزمین برهوت ذخیره شده است و وی تنها طی یک پیام خصوصی به یکی از پادشاهان درخواست خود را با ذکر لینک پست خود اعلام میدارد .
 نحوه تعویض دنیاهای محل سکونت :
در صورتی که شخص از دنیای خود راضی نیست – با توجه به بند 1 و تبصره 1 – میتواند درخواست خود را به مدیریت و یا پادشاهان هر دنیا ارسال نماید ، در صورت موافقت پادشاه دنیای مورد نظر شخص از دنیای کنونی خود خارج شده و به مدت یک هفته در سرزمین میانه زندگی خواهد کرد ، لازم است هر شخص در طی این مدت در سرزمین میانه بصورت طبیعی به فعالیت خویش ادامه بدهد و در صورتی که وی در طول این هفته پستی نزند و فعالیت در خور توجهی انجام ندهد یک اخطار دریافت خواهد کرد ، پس از ورود به دنیای جدید شخص باید تعهد بدهد تحت هیچ شرایطی اقدام به فاش کردن اسرار دنیای قدیمی خود برای دوستان جدیدش نکند در اینصورت پادشاه دنیای جدید موظف خواهد بود وی را شخصا به سیاهچال برای تنبیه معرفی نماید و در صورت تکرار شخص از سایت برای همیشه اخراج خواهد گردید .
تبصره 2 : در صورتی که پادشاه دنیای جدید تصمیم گرفت بر علیه دنیای قدیم شخص اعلان جنگ بدهد شخص مجاز است با رعایت قوانین نبرد اقدام به جنگ نماید ، شخص مجاز نیست خود پیشنهاد جنگ بدهد و در صورتی که هر یک از اعضای هر دنیا – بجز پادشاه – پیشنهاد جنگ بدهد مدیران موظف هستند بر روی پیشنهاد وی نظارت بسیار دقیقتری نسبت به موارد دیگر داشته باشند تا در صورت بروز مشکلات ثانویه برای رفع این مشکل اقدامی در خور توجه اندیشیده گردد .
 تعیین شخصیت / شخصیت سازی :
در صورتی که فرد متقاضی عضویت در سایت ، بصورت خودکفا برای خود شخصیتی ایجاد نماید موظف است شرح حال کاملی از شخصیت خود – شامل مشخصات ظاهری ، توانایی های معقول و دیگر مشخصات – به همراه درخواست خود – بند1 – در سایت پست نماید ، در صورتی که شخص یکی از کاراکترهای فیلمها ، انیمه ها ، کمیک ها و بازیها را برای خود انتخاب میکند لازم است شناخت کاملا دقیقی از کاراکتر و دنیایی که کاراکتر در آن زندگی میکند داشته باشد تا در صورت بروز مشکل خود بتواند مشکل خود را رفع نماید- در این زمینه مسئولیتی متوجه مدیران نخواهد بود -  معرفی نامه در سرزمین برهوت به همراه داستانک ارسال خواهد گردید و مطابق قوانین هیچکس نمیتواند آنرا نقد کرده و یا جوابی بدهد ، در صورت وجود مشکل در معرفی مدیران میتوانند آنرا با رنگ دیگری ویرایش کنند تا همگان متوجه اشکالات شده ، آنرا در پستهای خود تکرار نکنند ، مدیر بخش سرزمین برهوت باید توجه داشته باشد که هر شخص تنها یکبار میتواند پست بزند و یکروز آزاد است پست خود را ویرایش کند ، بعد از یکروز – 24ساعت – دسترسی او به ادیت کردن و نگارش باید بسته شود تا زمانی که به دنیای خود هدایت گردد .
تبصره 3: هیچ شخص – چه مدیر چه پادشاه و چه اعضای عادی – اجازه تمسخر و به طنز کشیدن یک کاراکتر را ندارند، در صورتی که این امر برای سایت و دیگران و شخص مورد استحضا قرار گرفته مشکلاتی بوجود بیاورد شخص تمسخر کننده مورد توبیخ قرار خواهد گرفت و در صورتی که از مدیران باشد از سمت خود عزل شده به سرزمین برهوت هدایت میشود تا بطور مجدد برای عضویت تلاش نماید ، در صورتی که این نقش آفرینی بصورت طنز باشد مشکلی متوجه طرفین نخواهد بود و طرفین تنها موظف هستند پستهای خود را بدور از هر نوع بی احترامی بنویسند و پست نمایند .
تبصره 4: در صورتی که شخص بنابر دلایل شخصی از حضور در سایت به مدت یک ماه معذور باشد میبایست در دنیای خود بصورت پیام شخصی به پادشاه اطلاع داده زمانی جهت غیبت معین نماید در اینصورت شخص اخراج نخواهد شد ولی در صورت عدم صورت اطلاع رسانی به موقع شخص خاطی به سرزمین برهوت فرستاده خواهد شد ( و یا دسترسی وی به پست زدن برای مدت محدودی بسته خواهد شد )
 ایفای نقش :
هر شخص تنها مجاز به ایجاد یک شخصیت خواهد بود ، در صورتی که معین شود یک شخص بیش از یک شخصیت در سایت ایجاد کرده اس بدون اخطار از سایت برای همیشه اخراج خواهد گردید . درصورتی که دو نفر با یک سیستم به سایت متصل میشوند لازم است در هنگام ثبت نام و شروع ایفای نقش این امر را به اطلاع پادشاهان و مدیران برسانند . در صورتی که معین شود فردی که در درخواست خود ، اعلام نموده است که شخص دیگری نیز از سیستم او استفاده میکند و بعدها معلوم شود وی اقدام به فریب دادن مدیران کرده است برای همیشه از سایت اخراج خواهد گردید .
تبصره5 : شخص پس از ثبت نام اجازه تغییر شخصیت و نام خود را نخواهد داشت .
تبصره6 : در هر پست زدن شکلکهای فراوان ممنوع است و شخص لازم است حالات شخصیتی خود را بصورت نگارش توضیح دهد .
 پست زدن در انجمنها / تاپیکها :
در طول روز هر شخص میتواند بدون محدودیت اقدام به پست زدن نماید تا آنزمان که پستهای وی جنبه اسپم پیدا نکند ، افراد در هر ماه میتوانند تقاضای حداکثر ایجاد 3تاپیک از مدیریت / پادشاهان نمایند و همچنین لازم است در هنگام زدن درخواست ، شرحی از کارهایی که قرار است در تاپیک انجام شود با یک مثال اعلام نمایند ، شخصی که اقدام به زدن تاپیک میکند مسئول مستقیم مطالبی است که در تاپیک نوشته میشود و در صورت رویت شدن مساله ای از سوی افرادی که پست میزنند وی موظف است در ابتدا به شخص اخطار و در نهایت موضوع را به مدیریت اطلاع دهد ، در صورتی که خود فرد درخواست دهنده شروع کننده چنین مبحثی باشد در مرحله اول اخطار دریافت میکند ، در صورت تکرار تاپیک قفل شده و در صورت ادامه درگیری در تاپیکهای دیگر شخص خاطی به سیاهچال هدایت خواهد گردید .
 سیاهچال :
انجمنی برای نگهداری افراد خاطی که از قوانین سایت و یا دنیای خود تخطی کرده اند ، یک تاپیک خواهد داشت که لیست افراد خاطی در آن زده خواهد شد و پادشاهان در صورت علاقه میتوانند پستهایی برای تنبیه فرد بزنند – مثلا وی را شکنجه کنند بکشند و غیره – اشخاص زندانی در صورت نیاز میتوانند در پخش ملاقات با مدیران یا پادشاهان صحبت کنند و یا از خود دفاع کنند .
نماد کاربر
شکارچی خون‌آشام Siahposh
شکارچی خون‌آشام

پستتوسط آرتاس » سه شنبه خرداد 4, 89 6:42 am

من هنوزم به لیچ کینگ بودن و دارک لرد بودنم اعتقاد دارم بدین فرماندهی سرزمین تاریکیو!‌:دی

اما در کل قرار اینجا نقش آفرینی باشه؟! آره؟!
پشت سرم تنها سیاهی می‌بینم.
--
در پایان همه به من خدمت خواهید کرد.
--
اکنون همچو شیری در برابر بره‌گان ایستاده‌ام و آن‌ها نمی‌ترسند.
نمی‌توانند بترسند.
--
از عدالت صحبت می‌کنی؟ از بزدلی؟ من عدالت مرگ را به تو نشان خواهم داد و معنای حقیقی ترس را می‌فهمی.
نماد کاربر
مدیر آرتاس
مدیر

تاريخ عضويت: سه شنبه خرداد 4, 89 6:25 am
 تشکر کرده: 8 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 121 دفعه
آنلاين: 15h 14m 9s

پستتوسط كایوتی » سه شنبه خرداد 4, 89 6:46 am

بله آرتاس جان. اینجا قراره نقش آفرینی باشه. الان مسوولش هم سیاه پوش خودمونه. سیاه پوش جان اینا رو با یکی مطرح کن که سر در بیاره! اگر منم که میگم همش خوبه!
داستان مثلا!
- بهار (در حال کار)
- زمستان

لاشه داستان!
- سمرقند
- دیوار
نماد کاربر
مدیر كایوتی
مدیر

پستتوسط آرتاس » سه شنبه خرداد 4, 89 6:48 am

منم کلا سر در نمیارم از جریان نقش آفرینی ولی خب می‌تونه تجربه‌ی جالبی باشه.
پشت سرم تنها سیاهی می‌بینم.
--
در پایان همه به من خدمت خواهید کرد.
--
اکنون همچو شیری در برابر بره‌گان ایستاده‌ام و آن‌ها نمی‌ترسند.
نمی‌توانند بترسند.
--
از عدالت صحبت می‌کنی؟ از بزدلی؟ من عدالت مرگ را به تو نشان خواهم داد و معنای حقیقی ترس را می‌فهمی.
نماد کاربر
مدیر آرتاس
مدیر

تاريخ عضويت: سه شنبه خرداد 4, 89 6:25 am
 تشکر کرده: 8 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 121 دفعه
آنلاين: 15h 14m 9s

پستتوسط Siahposh » چهارشنبه خرداد 4, 89 2:29 am

من نیاز به دسترسی برای اضافه کردن عکس بابت عکس پورفایل به کل سایت دارم،یا یکی آدرس میل بدهد من همه را برایش ارسال کنم
بعد الان من خواستم تصویرم رو عوض کنم کلا نبود توی تنظیم مشخصات،حذف شده یا جای دیگه ای بود من یادم رفته؟؟؟
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط Siahposh در چهارشنبه خرداد 4, 89 2:33 am .
نماد کاربر
شکارچی خون‌آشام Siahposh
شکارچی خون‌آشام

پستتوسط DarkHeart » پنج شنبه خرداد 6, 89 11:25 am

بسیار عالی است. من هم یه سری ایده واسه پرورش قوانین داستان-بازی دارم، آیا مجازم که سخن بگویم؟؟
در ضمن در باره ی سرزمین تاریکی عارضم که سرقفلی داره و سر قفلی اش هم بالاست ها!!
With a bunch of these dark punks, no one shall resist against us!
نماد کاربر
پویش‌گر DarkHeart
پویش‌گر

تاريخ عضويت: چهارشنبه اردیبهشت 29, 89 7:27 am
 تشکر کرده: 51 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 193 دفعه
آنلاين: 1d 3h 59m 24s

پستتوسط كایوتی » پنج شنبه خرداد 6, 89 12:59 pm

منت می‌نهید!
داستان مثلا!
- بهار (در حال کار)
- زمستان

لاشه داستان!
- سمرقند
- دیوار
نماد کاربر
مدیر كایوتی
مدیر

پستتوسط هادس » پنج شنبه خرداد 6, 89 2:33 pm

اونجایی که ازش میشه آواتار آپلود کرد کجاست؟ کجا رو باید به هم بریزم تا پیداش کنم!؟
نماد کاربر
مدیر انجمن هادس
مدیر انجمن

عکس ها: 8
تاريخ عضويت: سه شنبه خرداد 4, 89 12:15 pm
بیشترین امتیازات: 2
بیشترین امتیازات: 2
 تشکر کرده: 183 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 900 دفعه
آنلاين: 47d 6h 17m 29s

پستتوسط كایوتی » پنج شنبه خرداد 6, 89 2:34 pm

توی پروفایل! تنظیمات شخصی
داستان مثلا!
- بهار (در حال کار)
- زمستان

لاشه داستان!
- سمرقند
- دیوار
نماد کاربر
مدیر كایوتی
مدیر

پستتوسط وارونا » پنج شنبه خرداد 6, 89 2:34 pm

از این ایده‌ی نقش‌آفرینی بسیار خوشمان آمد.

ایده‌هایی برای نقش‌آفرینی:
به نظر من در هر سرزمین هم باید استان‌ها یا ایالت‌هایی ساخته شود، که البته این کار پس از ساخته شدن سرزمین‌ها و پس از گسترش سرزمین‌ها باشد.
هر استان و ایالت هم دارای شهر یا شهرهایی است و یا می‌تواند استان-شهر باشد.
فرمانروایان استان‌ها و شهرها توسط مردم انتخاب می‌شوند.
هر شهر می‌تواند استوره‌هایی برای خود ایجاد نموده و یا از استوره‌های موجود در آفرینه‌ها (آثار) نویسندگان و یا کارتون‌ها و انیمه‌ها استفاده کند.
هر شخصیت می‌تواند با کارهایی که انجام می‌دهد به صورت استوره مطرح شود و در تالار استوره‌ها ثبت شود.
گروهی نیز به عنوان نویسندگان تاریخ سرزمین‌ها ساخته شوند تا رویدادهای سرزمین‌های مخصوص به خود را برای آیندگان ثبت کنند. این گاه‌نگاری‌ها می‌تواند دارای امتیاز باشد و هر گاه‌نگار بنا بر امتیازش گاه‌نگاری‌ش بیشتر نمایش داده خواهد شد.
پادشاهان یا فرمانروایان یا کویان (kavi) می‌توانند به افراد برای شناسایی دنیای اطراف خویش و یا یافتن انرژی‌ها و عناصر دیگر مانند (آب زندگانی) به افراد ماموریت دهند و افراد باید در این ماموریت‌ها گزارش‌هایی را شبیه به داستانک یا داستان‌های کوتاه بنویسند و بنا بر خوشایند مردم از داستان‌ها در ماموریت‌شان پیروز یا شکست خواهند خورد.
می‌توان در هر دوره‌ی زمانی معین، مسابقه‌هایی مانند المپیک‌ها به ترتیب میان شهرها، استان‌ها و سرزمین‌ها برگزار کرد.
هر فردی که مقدار معینی امتیاز کسب کرده باشد، می‌تواند دهکده‌ای برای خودش بسازد که این دهکده در صورت رسیدن به حد نصاب معینی از جمعیت و یا بنا بر نیروهای موجود در دهکده، به شهر تبدیل شود.
شهرها می‌توانند دارای دین و یا آیین باشند و می‌توانند کتاب مقدس و یا حتی پیامبر داشته باشند.
شخصیت‌ها می‌توانند شجره‌نامه یا تبارنامه داشته باشند.
دنیاها می‌توانند زبان مخصوص به خود را داشته باشند که می‌تواند همیشه کامل شود یا به طور کلی از میان برود.

*

این ایده‌ها برای دنیاهای فانتزی است و طبیعتن کسانی که دوستدار علمی تخیلی هستند، دنیاهای خود را می‌توانند داشته باشند.
غروب در نفس گرم جاده خواهم رفت
پیاده آمده بودم، پیاده خواهم رفت
شكسته می‌گذرم امشب از كنار شما
و شرمسارم از الطاف بی‌شمار شما
تمام آنچه ندارم‌، نهاده خواهم ‌رفت‌
پياده آمده‌ بودم‌، پياده خواهم ‌رفت‌
نماد کاربر
پالادین اعظم وارونا
پالادین اعظم

عکس ها: 11
تاريخ عضويت: پنج شنبه اردیبهشت 29, 89 3:07 am
بانک: 88.70