معرفی کتُب گمانه زن

بحث درباره‌ی کتاب‌های ژانر

مديران انجمن: رن بلك, Dark Princess, !SiNa

Re: معرفی کتُب گمانه زن

پستتوسط سالامبو » سه شنبه مرداد 1, 92 12:29 pm

serious sam نوشته است:تصوير

مرد مصور

نویسنده: ری بردبری

مرد مصور، نام کتابی از ری بردبری و شامل 15 داستان علمی-تخیلی است. شخصیت محوری داستان مردی است که بر روی تمام بدنش خالکوبی‌هایی انجام شده‌است، خالکوبی‌هایی جادویی که هر یک روایت‌گر داستانی هستند. خالکوبی‌ها توسط جادوگری انجام شده که توانایی سفر در طول زمان را داشته‌است و از این رو است که مرد مصور می‌داند که این‌ها داستان‌هایی از آینده هستند. با سه ساعت نگاه کردن به بدن مرد مصور می‌توان همه داستان‌هایش را دید، صداهای آنها را شنید و افکارشان را فهمید.

×××

کتاب بسیار جالبیه و داستانهای قشنگی داره. داستان «شهر» به نظرم خیلی فوق‌العاده بود و از «باران طولانی» هم خیلی خوشم اومد. همچنین آشر 2، کالئیدسکوپ و دشت آفریقایی

فقط متاسفانه چند صفحه نخست از داستان «آخرین شب جهان» در این مجموعه وجود نداره. {* nice-frown*}
فکر می‌کنم شاید داستانها به غیر از این که در مورد آینده هستند، ارتباطات دیگری نیز با هم داشته باشند. حتا حدس می‌زنم که شاید بردبری ترتیب قرار گیری داستانها رو عمدا به هم زده باشه و اگر مرتب بشن، شاید بشه شاهد تکمیل یک روند از آغاز تا پایان باشیم. البته این فقط یه حدسه که اگه درست باشه، به جذابیت کتاب خیلی اضافه میشه.

داستان «بزرگراه» از این کتاب رو در آکادمی داشتیم.

اگر واسه دوره‌های کتابخوانی آینده در نظر گرفته بشه، میشه در موردش بحث کرد.

دریافت: http://ketabnak.com/comment.php?dlid=3942

این کتاب وحشتناک خوبه....عاشق این کتابم.....مرسی از معرفی
زامبی سالامبو
زامبی

تاريخ عضويت: سه شنبه مرداد 1, 92 8:24 am
 تشکر کرده: 8 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 10 دفعه
آنلاين: 38m 3s

Re: معرفی کتُب گمانه زن

پستتوسط سالامبو » سه شنبه مرداد 1, 92 12:31 pm

[quote="کوریولانوس"]مرسی کوریولانوس به خاطر معرفی این کتاب.
من این کتاب رو خوندم و باید بگم واقعا تعجب کردم که این قدر قوی بود و داستان به دلم چسبید. از فانتزی های خارجی هیچی کم داشت.
به بقیه ی دوستان هم میگم که حتما بخونین کتاب رو.داستانش اون قدر جذابه که نمی تونین کتاب رو زمین بذارینو
زامبی سالامبو
زامبی

تاريخ عضويت: سه شنبه مرداد 1, 92 8:24 am
 تشکر کرده: 8 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 10 دفعه
آنلاين: 38m 3s

قبلي

بازگشت به کتاب‌ها

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان