Deat Note : دفترچه ی مرگ

در این قسمت انیمه های که به صورت کامل آمده است به همراه لینک دریافت قرار میگیرد.

مدير انجمن: هادس

Re: Deat Note : دفترچه ی مرگ

پستتوسط TO BE LARA CROFT » يکشنبه شهریور 3, 92 11:47 pm

zeoses نوشته است:دوستان عزیز خواهشن یه سایتی یه ادرسی بدین لااقل ما هم این فیلم ها رو دریافت کنیم و ببینیم.

والا لینک های انیمه اصولا زود می پره هر وقت خواستی همون لحظه که میخوای دریافت کنی بگو برات پخ کنم یا تو مسنجر بگو
آنان که نمی دانند بهتر از آنانی که نمی دانند و می پرسند نیستند.
نماد کاربر
مدیر TO BE LARA CROFT
مدیر

عکس ها: 28
تاريخ عضويت: پنج شنبه تیر 17, 89 11:26 am
 تشکر کرده: 1009 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 3614 دفعه
آنلاين: 197d 19h 20m 30s

پستتوسط zeoses » دوشنبه شهریور 3, 92 12:21 am

TO BE LARA CROFT نوشته است:
zeoses نوشته است:دوستان عزیز خواهشن یه سایتی یه ادرسی بدین لااقل ما هم این فیلم ها رو دریافت کنیم و ببینیم.

والا لینک های انیمه اصولا زود می پره هر وقت خواستی همون لحظه که میخوای دریافت کنی بگو برات پخ کنم یا تو مسنجر بگو

همون موقع برام لینکشو بفرس اگه زحمتی نیست. راستی می شه یه سوالی بپرسم می دونم خنده داری ولی یکی می تونه بگه چه چیزی چزو انیمه می شه نه که ندونم می خوام بدونم انیمه فقط انیمیشن های اسیایی رو شامل میشه یا این که انیمیشن های امریکایی(مثل لیگ عدالت 2001-2006) هم تو ی حوضه انیمه دسته بندی می شن؟
نماد کاربر
پویش‌گر zeoses
پویش‌گر

عکس ها: 10
تاريخ عضويت: سه شنبه مرداد 17, 91 8:16 pm
بانک: 3,248.40
 تشکر کرده: 114 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 214 دفعه
آنلاين: 4d 59m 32s

پستتوسط rofagha110 » دوشنبه شهریور 3, 92 1:39 am

zeoses نوشته است:

همون موقع برام لینکشو بفرس اگه زحمتی نیست. راستی می شه یه سوالی بپرسم می دونم خنده داری ولی یکی می تونه بگه چه چیزی چزو انیمه می شه نه که ندونم می خوام بدونم انیمه فقط انیمیشن های اسیایی رو شامل میشه یا این که انیمیشن های امریکایی(مثل لیگ عدالت 2001-2006) هم تو ی حوضه انیمه دسته بندی می شن؟

از اینجا میتونی 37 قسمت انیمه رو با لینک مستقیم دریافت کنی .
کد: انتخاب همه
https://safelinking.net/p/36f222022a

password : animpark

فکر هم نمیکنم به این زودی ها بپره .
نماد کاربر
شوالیه rofagha110
شوالیه

تاريخ عضويت: دوشنبه اسفند 14, 91 8:49 pm
بیشترین امتیازات: 1
بیشترین امتیازات: 1
 تشکر کرده: 70 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 99 دفعه
آنلاين: 22h 15m 51s

پستتوسط zeoses » دوشنبه شهریور 4, 92 9:04 am

از اینجا میتونی 37 قسمت انیمه رو با لینک مستقیم دریافت کنی .
https://safelinking.net/p/36f222022a

password : animpark

فکر هم نمیکنم به این زودی ها بپره .

دستت درد نکنه .
دریافت کرد و یادم اومد که قبلا مانگا ی این انیمه رو خونده بودم.
نماد کاربر
پویش‌گر zeoses
پویش‌گر

عکس ها: 10
تاريخ عضويت: سه شنبه مرداد 17, 91 8:16 pm
بانک: 3,248.40
 تشکر کرده: 114 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 214 دفعه
آنلاين: 4d 59m 32s

پستتوسط دردویل » دوشنبه شهریور 4, 92 9:51 am

zeoses نوشته است:

نگاه کن انیمه یعنی انیمیشن ژاپنی که اصولا ژاپنی ها تولیدش میکنن و توش اغراق هایی میشه مثل چشم ها و اندام شخصیت ها.
توی بخش مانگا یه توضیحی هم در مورد منهوا(manhua و manhwa)و مانگا داده شده که اونم بخونی به درک بیشترت کمک میکنه. [<goodluck>]
ALL IN ALL ITS JUST ANOTHER BRICK IN THE WALL

ALL IN ALL YOUR JUST ANOTHER BRICK IN THE WALL
نماد کاربر
سردار لویاتان دردویل
سردار لویاتان

عکس ها: 0
تاريخ عضويت: شنبه شهریور 19, 90 4:18 pm
بانک: 0.00
 تشکر کرده: 498 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 1340 دفعه
آنلاين: 13d 23h 58m 51s

پستتوسط walker » يکشنبه بهمن 20, 92 6:30 pm

والا من ال رو خیلی دوست داشتم:دی و سر مرگش هم خیلی ناراحت شدم و خلاصه حالم گرفت. بعد از قضا بعدها رفتم تو تاپیک معرفی عناصر داستان آقای فروزن فایربال و دیدم گول خوردم:دی یعنی التبه اسمش گول خوردن نیست ولی خلاصه همچو حسی بهم دست داد! چون دقیقا قبل مرگ ال، یهو زندگی ش رو می فهمیم و تازه مورد توجه قرار میگیره.
از یاگامی لایت هم خیلی بدم نمیاد؛ ولی خب عقده ای بود :دی حالا گیرم عقده ی ایجاد جهان برتر داشت:دی شخصیتش تفکربرانگیز بود و حضورش توی انیمه خوب بود.
میسا هم خوب بود.(نکته اینه که من از شخصیت های دختر اکثر انیمه ها بدم میاد چون خیلی بیخودی عاشق و احمق به نظر میان. ولی سر میسا، هیچ ادعایی نبود که میسا آدم باهوشیه یا چی. یعنی همه میدونستند که یه مقدار احمقانه ست رفتارهاش و این برخلاف انیمه هایی مثل shinrei tantei yakumo رو اعصاب نمی رفت)
بعد از مرگ ال هم، راستش انیمه دیگه برای من جذابیت خاصی نداشت و مثلا هفته ی بعد و اینا تیکه تیکه نگاه میکردم که ببینم چه خبر شده. و بنظرم اشکالش اینجاست که کاملا کشمکش یاگامی با ال رو برمیداره و با یکی دیگه شروعش می کنه. درحالی که بهتر بود از اول زمینه ی مبارز علیه کیرا رو می چید و شخصیتش رو تا حدی به ما می شناسوند.
کلا انیمه خیلی تلخ، مأیوسانه و خشونت بار و افسرده کننده بود. (البته به عنوان نکته ی منفی نمی گم. ویژگی هاش بنظرم اینجوری بود. و مثلا وقتی میسا میومد شوخی میکرد تو این مایه بودم که برم بغلش کنم، چون تنها موجود سرخوش داستان همون بود!)

من این انیمه رو خیلی تیکه تیکه دیدم. بار اول تا حدود اپیزود ده و مثلا دو سال بعد چند اپیزود دیگه و چند ماه بعد چند اپیزود دیگه تا این که تموم بشه. چون بعضی جاها خسته کننده می شد فضاش و این مبارزه ای که تمومی نداشت و همیشه برنده ش یاگامی لایت بود.
آهنگ هاش هم خیلی عالی بود. هم تیتراژش، هم پس زمینه.
شب خسته بود از درنگ سیاهش/ من سایه ام را به میخانه بردم/ هی ریختم خورد، هی ریخت خوردم/ خود را به آن لحظه ی عالی خوب خالی سپردم(م. امید)
تصوير
نماد کاربر
وارلاک اعظم walker
وارلاک اعظم

تاريخ عضويت: پنج شنبه خرداد 16, 92 9:27 pm
 تشکر کرده: 165 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 342 دفعه
آنلاين: 5d 3h 22m 29s

پستتوسط walker » يکشنبه خرداد 18, 93 7:31 pm

تصوير
محض خنده
شب خسته بود از درنگ سیاهش/ من سایه ام را به میخانه بردم/ هی ریختم خورد، هی ریخت خوردم/ خود را به آن لحظه ی عالی خوب خالی سپردم(م. امید)
تصوير
نماد کاربر
وارلاک اعظم walker
وارلاک اعظم

پستتوسط watcher the universe » يکشنبه خرداد 18, 93 11:36 pm

walker نوشته است:تصوير
محض خنده

این تکراری نبود ؟!
گویا قبلا در بابش لبخند داشتیم ... . :)
. Everyone you meet is afraid of something, loves something, and has lost something
نماد کاربر
پالادین اعظم watcher the universe
پالادین اعظم

تاريخ عضويت: دوشنبه تیر 24, 92 4:33 pm
 تشکر کرده: 28 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 2018 دفعه
آنلاين: 32d 19h 10m 8s

پستتوسط walker » دوشنبه خرداد 19, 93 9:49 am

eh?
نگاه نکرده ام.
تصوير
نماد کاربر
وارلاک اعظم walker
وارلاک اعظم

قبلي

بازگشت به سری های کامل شده

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان