tokyo ghoul

در این قسمت انیمه های که در حال پخش هستند معرفی می شوند.

مدير انجمن: هادس

Re: tokyo ghoul

پستتوسط farkh » دوشنبه مهر 14, 93 8:11 pm

biakoya نوشته است:قا الان این غول توکیو تموم شد یعنی؟
یعنی کلا دوازده قسمت؟

والا بیاکویا یحتمل باید منتظر سیزن دو باشیم چون رسماً وسط یه کلیف هنگر خفن این سیزن تموم شد و مانگاش هم حالا حالا ها ادامه داره. ضمن این که این کلک شبکه ی فان انیمیشن شده که یه فاصله ی سه ماهه یا شش ماهه می ندازه بین سیزنا. این کلک رو از زمان اون سری فیت زیرو و والواره د لیبریتور دارن می زن و خب جواب هم می ده دی:
biakoya نوشته است:و یه چیزی جزو دختره و فک می کنم دختر اون مرد مو سفیده است. چون وقتی آمون داشت می رفت سر خاک طرف، اینم از کنارش رد شد. یا شاید اون زنش بود چون بخیه رو بدنش نبود. وقتی مرده هم مرد روی انگشتر توی دستش زوم کرد.
ولی این سفیدا کلا یه خونواده ان.ددی:

خب ماجرا اینه که اگه اشتباه نکنم اون یارو جیرو( نمی دونم اسمش رو درست می گم یا نه) دختر نیست. پسره دی: کلاً ماجرا اینه که می خواد ما فک کنیم یارو پسر اون یارو مو سفیده است ولی احتمالش خیلی ضعیفه ماجرا. دقیقاً این به خاطر نقطه ی معرفی جیروئه. جیرو مطمئناً یه ربطی به اون یارو پیرمرده داره ولی من بعید می دونم پسرش باشه دی: خصوصاً به خاطر اون فلش بک کوتاه مربوط به جیرو.
من فک می کنم کماکان خانواده ی اون یارو رو هنوز ندیدیم و یحتمل یه نقش مهمی داره تو داستان.
و این که من حدس می زنم یه فاجعه ی عظیمی اتفاق افتاده در گذشته و این غول ها هم موجودات دست کاری شده از نظر ژنتیکی ان دی:
نماد کاربر
مدیر farkh
مدیر

تاريخ عضويت: شنبه خرداد 8, 89 9:23 am
 تشکر کرده: 25713 دفعه
 تشکر دریافت کرده: 6809 دفعه
مدال ها: 1
نویسنده برتر مسابقه (1)
آنلاين: 184d 20h 5m 57s

قبلي

بازگشت به سری های درحال پخش

چه کسي حاضر است ؟